0 Obľúbené
Doprava zadarmo do 20.8.! Kód: SF34

Útulné papuče do ktorých len vkĺznete a stvorené na to, aby ste sa v nich cítili dobre

Keď prídete domov, položte svoju tašku do rohu a vyzujete si elegantné kancelárske topánky. Vkĺznite do útulných papúč a okamžite si všimnete, ako každodenný stres opadne a vaše nohy sa uvoľnia. Dámske papuče udržujú vaše nohy v teple a dávajú vám veľmi zvláštny domáci pocit.

Mäkké, šikovné a pohodlné dámske papuče 

Do dámskych papúč sa obujete veľmi rýchlo. Niektoré modely je možné nastaviť pomocou spony alebo suchého zipsu na individuálny tvar nohy. V opačnom prípade sa papuče tiež líšia v ich materiáli. U nás v Stilago ponúkame pestrú paletu rôznych modelov, z ktorých si určite vyberiete tie svoje.

Textilné papuče pre mäkký pocit 

Textilné papuče majú vypchatú, mierne predformovanú stielku a mäkký vnútorný priestor, ktorý vytvára príjemný pocit. Dané papuče sú umývateľné a veľmi tiché na tvrdých podlahách. Ak odpočívate po horúcom kakae na pohovke, môžete si stiahnuť papuče pod prikrývku, pretože textilné papuče sú vďaka svojej mäkkej podrážke skoro ako ponožky.

Elegantné kožené modely 

S koženými papučami môžete kombinovať útulnosť a eleganciu. Na vonkajšej strane sú modely vyrobené z mäkkej hladkej kože. Majú pružnú stielku, v ktorej sa nohy stále cítia fit aj po mnohých hodinách.

Papuče s mäkkou plsťou alebo vlnou ako hornou vrstvou poskytujú špeciálny pocit tepla, pohodlie pre nohy a majú prirodzenú textúru. Flexibilná gumová podrážka ešte viac komfortne zabraňuje kĺzaniu na laminátových a dlaždicových podlahách. Vlnené papuče majú jednoduchý dizajn, čo im ale nebráni vyniknúť hravým dizajnom.

Komfort vašich nôh v papučiach 

Papuče môžu tiež pomôcť vášmu zdraviu: modely s anatomicky tvarovanou stielkou poskytujú vašim nohám vysoký komfort s terapeutickými účinkami pre vaše nohy, kolená a kyčelné kĺby. Príjemne pohodlná podrážka a pätná poduška dodatočne uvoľňujú chrbticu.

V papučkách, ktoré majú pevnú syntetickú podrážku, môžete po krátku dobu prejsť do poštovej schránky bez poškodenia materiálu. Modely sú odolné voči nečistotám a rose. Takže nemusíte zmeniť obuv ani keď idete cez trávnik do záhradnej kôlne.

Ako vaše papuče zostanú krásne a pohodlné na dlhú dobu 

Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s papučami vyrobenými z rôznych materiálov:

Nečistoty z papuče je možné ľahko odstrániť špongiou a vodou s trochou jemného čistiaceho prostriedku. Surová koža je citlivejšia, vyčistite jednotlivé škvrny vlhkou handričkou. Ak ošetrujete kožené papuče s impregnačným sprejom pred prvým opotrebením a v pravidelných intervaloch, sú odolnejšie voči nečistotám a vlhkosti.

Textilné modely sa často čistia pri teplote 30 ° C v jemnom cykle v práčke. Na etikete sa hovorí, či vaše papuče sú vhodné na pranie v práčke. Akonáhle budete mať pochybnosti, radšej ich očistite vlhkou handričkou z mikrovlákna.

Ako čistiť papuče z plsti a vlny aj ručne: môžete odstrániť škvrny na topánkach s jadrom čistiacou kefou.

Pohodlné papuče pre dámy 

Naše papuče sú okrem iného charakterizované veľkoryso navrhnutou stielkou a mäkkým a pružným povrchom z kože alebo textilu. Pre mnoho uzavretých modelov poskytujú upevňovacie prvky. Takže sa vaše nohy môžu optimálne rozložiť a bolestivé tlakové body sa vyhýbajú aj v prípade situácií, keď natrafíte na nie zrovna ideálny povrch.

Pohodlné podrážky pre zdravé nohy a bezpečnú chôdzu 

Anatomicky tvarované stielky jemne držia nohu v jej prirodzenom tvare a účinne zabraňujú vzniku nepohodlia. Ak tiež chcete chrániť vaše kĺby, rozhodnite sa pre pár, ktorý má takzvanú podrážku. Takýto účinok zmierňuje váhu, ktorá pôsobí na chrbticu a kosti na každom kroku. Protišmyková podošva tiež zaručuje, že sa môžete spoľahnúť na dobrú priľnavosť na ľubovoľnom povrchu - či už máte pod podošvou parkety alebo dlaždice.

Komfortné papuče: dámske papuče pre každú sezónu 

V zime je sotva čosi nepríjemnejšie než studené nohy. Najmä ženy sú v tejto oblasti osobitne postihnuté. Našťastie v sortimente značky Stilago nájdete veľký výber nízkej obuvi, kde sú členky lemované plyšovou alebo otepľujúcou panenskou vlnou. Tá udržuje vaše nohy v teple a pohodlí aj na studených podlahách, ale vďaka priedušným podrážkam a teplotu kompenzujúcim prírodným materiálom sa nedostanete do situlácie keď sa vaša noha začne potiť.

Dlhá tradícia nosenia papúč 

Ľudia v staroveku používali husté, vlnené pletené papuče na zahriatie svojich nôh. Papuče slúžili nielen na otepľovanie. Dokonca aj ľudia si vymenili svoje každodenné topánky v byte za papuče, aby nevnášali nečistoty a prach z ulice do bytu. Papuče sa nosili nielen  v Európe. Tiež sa po stáročia tešili veľkej obľube v ďalekom Oriente a Ázii.

Záver: pohodlné papuče na teplé nohy 

Vkĺznete a cítite sa dobre: ​​papuče sú mäkké vo vnútri a robustné na vonkajšej strane a udržujú vaše nohy v teple. Modely s rôznymi podrážkami, v elegantnom štýle alebo s hravými motívmi vás sprevádzajú pohodlne cez deň. Jednoduchým čistením a tichým krokom vynikajú papuče z textilu. Mäkké papuče môžu byť nosené ako ponožky pod prikrývkou, keď budete relaxovať na pohovke.

 

 

Diverzita dámskych papúč 

Vaše nohy sa často cítia ako kúsky ľadu? Potom zdieľate problém s mnohými ženami. Štúdie ukazujú, že u žien je vyššia pravdepodobnosť, že majú studené nohy ako muži. Vďaka vynaliezavosti je však problém mnohých žien pomocou papúč ukončený a ľadové nohy sú tak dávnou minulosťou. V našom internetovom obchode nájdete nielen klasické uzavreté dámske papuče, ale aj veľký výber plyšových mäkkých papúč a mnohých iných módnych kúskov domácej obuvy. Priedušnosť zabezpečujú vybrané materiály. Vo vysokokvalitnom materiály z vlny a vzduchových prieduchov môžu vaše nohy voľne dýchať.

Dámske papuče sú ideálne ak máte doma na podlahe chladné kachličky, plávajúcu podlahu alebo napríklad vinyl. Domáce papuče sú vždy skvelým ochrancom pred studenými nohami pre domáce práce alebo voľný čas, ktorý trávite so svojimi ratolesťami alebo pokojne sama v kuchyni pri varení. Vyberajte si z veľkého množstva nazúvacích papúč s voľnou pätou či pevnou aj voľnou špičkou alebo dokonca celouzatvorených zimných papúč. Vyberať môžete tiež z klasických papúč až po modernejšie modely. Objavujte rôzne farby a štýly to všetko pre vaše domáce potešenie tradičných značiek ako sú Jolie Madame, Romika, Gebha či Waldläufer.

V bežnom živote riešime nielen topánky na parádu, ale aj topánky na doma. Domáca obuv to nemusia byť len nevzhľadné papuče, ale aj hŕba kúskov, ktoré spĺňajú tie najväčšie nároky na komfort, ale zároveň sú aj pekné. Ak aj doma chcete byť "in", skúste dámske papuče od Stilaga.