0 Obľúbené
Doprava zadarmo do 20.8.! Kód: SF34

Ponožky vo vysokej kvalite

Ponožky z bavlny jemne priliehajú okolo nohy a poskytujú vysoký komfort nosenia. Ponožky vyrobené z týchto trvanlivých prírodných vlákien dovolujú nohu držať pevne v topánke, a tak zabraňujú vzniku pľuzgierov. Materiál vás zahrieva a súčasne ponecháva vzduch nohám tak, aby sa nepotili a rýchlo nenastal pocit vlhkosti. Bavlnené ponožky sú obľúbenou voľbou pre každý deň ako v zime tak aj v lete.

Ponožky z polyesteru a spandexu 

Polyester je syntetické vlákno odolné voči odtrhnutiu a oderu. Často sa spája s podielom spandexu, čím sú ponožky elastické a majú pružnosť. Bavlna sa často mieša so syntetickými vláknami polyamid, polyester a spandex. Zmesová tkanina z prírodných a syntetických materiálov má svoje výhody. Bavlna je priedušná a mäkká na nosenie. Syntetické vlákna zabezpečujú dobré prispôsobenie vďaka svojej pružnosti. Okrem toho sa aj rýchlo sušia.Výrobcovia často používajú zmes materiálov aj pre športové ponožky. Pri nich je obsah bavlny okolo 60 až 70%. S výstužami na päte a špičke poskytujú športové ponožky bezpečnú priľnavosť a vysoký komfort pri nosení športovej obuvi. Aby sa zabezpečilo, že vysoké ponožky pod kolená pekne sadnú okolo nohy, často pozostávajú zo 78% z bavlny, 20% z polyamidu a 2% zo spandexu. Táto zmes je tiež bežná v krátkych ponožkách.

Čisté ponožky: tipy na jemné pranie 

Ponožky sú jedným z najčastejšie praných odevov. Ak chcete  mať ponožky dlhodobo v dobrom stave, jedznačne voľte jemné pranie. Dodržujte pokyny výrobcu na štítku. Teplota a čistiaci prostriedok závisia od materiálov:

Bavlnené ponožky je možné prať v práčke do 40 stupňov. Jemné a vlnené čistiace prostriedky sú obozretné voči prírodným vláknam a dlhodobo ich udržiavajú krásne. Syntetické vlákna a zmiešané textílie zvyčajne tolerujú teploty až 40 stupňov. Vyberte jemný cyklus a zvoľte jemný čistiaci prostriedok.

Nylonové a spandexové ponožky by mali byť umiestnené do vrecka na bielizeň pred praním, aby sa zabránilo skĺznutiu. Čistenie sa uskutočňuje v miernom cykle pri 30 alebo 40 stupňoch s jemným čistiacim prostriedkom.

Členkové ponožky: všetko na prvý pohľad 

Členkové ponožky? S veľkým výberom obuvi je ich samotný výber často veľmi ťažký. Avšak, ak ste o tomto segmente trochu informovaní, čoskoro nájdete ten správny model, či už pre šport alebo pre každodenný život v kancelárii. Vaše nohy si to zaslúžia!

Správny výber členkových ponožiek 

To aký dojem človek zanechá, rozhodne o blízkej, možno aj ďalekej budúcnosti. Keď všetky tieto myšlienky prechádzajú vašou hlavou a sebavedomie sa vám stráca, chce to pre to dobrú prípravu. V týchto chvíľach sa vyplatí pár dní pred tým stráviť trochu času zakúpením ponožiek v našom internetovom obchode. Ak všetka ich elegancia vytvára ten najlepší dojem, pokojne získate nadľad a môžete byť sebaistý. Ponožka sa stane vaším najlepším priateľom. Iste, môžete sa obávať či sa ponožky hodia ku kravate, vreckovke alebo logu. Ale toto je už druhý stupeň. Ľahšie sa urobí chyba ohľadne výberu farby. Vezmite si modré džínsy, čierne tričko a šedé tenisky. Teraz máte slobodnú voľbu, všetky naše farby zaručujú váš dokonalý outfit. Teraz si uvedomujete, že s dokonalým oblečením to nebute až take ťažké. Ak potrebujete ďalšie návrhy, pozrite si našu kompletnú ponuku.

Podkolienky ako klasika pánskych ponožiek 

Ako to naznačuje už názov, podkolienky sú ponožky siahajúce tesne pod koleno.

Naše ponožky sú vyrobené z kvalitnej bavlny. Tento materiál zaručuje, že podkolienky sú predovšetkým dobre udržovateľné, nestrácajú dlhotrvajúci lesk a zaisťujú tým, že ich farba nevybledne.

Podkolienky sú súčasťou klasického obchodného oblečenia pre mužov. Dlhé ponožky zabezpečujú, že celá spodná časť nohy je pokrytá textíliou a nohy nie sú viditeľné ani pri sedení. V súlade s každým oblekom nájdete pokolienky v Stilago v klasických farbách čiernej, antracitovej, námorníckej modrej alebo klasickej modrej. Sami sa presvečte o vysoko kvalitnom materiáli a dôkladnom spracovaní nami ponúkaných podkolienok. Naše podkolienky sú k dispozícii vo veľkostiach 36 - 52.

Pôvodne čisto pánske položky - podkolienky boli predchodcami klasických ponožiek a potrebovali špeciálne uchytenie. Dnes sú to módne doplnky, ktoré každý môže a musí nosiť. A ako kombinujete podkolienky? Preč sú dni, keď ste nosili podkolienky, pretože vám bola zima. Dnes sú podkolienky módnymi doplnkami, ktoré musia byť starostlivo vybrané, aby vyzerali štýlovo a nie fádne. Podkolienky dobre vyniknú aj s tenkými nohavicami a to dokonca aj vtedy, keď sú zhodné s ich farbou. Skvelý vzhľad napríklad  vytvorí aj kombinácia šedých podkolienok a čiernych nohavíc, prípadne džínsov a pletených sveterov. Aby vaše nohy nevyzerali ako odrezané, nemali by ste mať príliš veľa vodorovných čiar vo vašom oblečení. Takže ak chcete nechať vyniknúť vašu sukňu alebo, ponožky by mali mať farbu vašich topánok. Takže noha nie je rezaná na členku, ale vizuálne sa rozšíri. Ale ak nosíte šaty alebo dlhý rukáv, vaše topánky môžu ľahko mať inú farbu ako nohavice. Napriek tomu by kontrast v ideálnom prípade nemal byťl príliš ostrý. Tmavá funguje najlepšie s tmavými farbami, svetlá so svetlými. Ak je však celé vaše oblečenie úplne tmavé, napríklad čierne, môžu mať topánky inú farbu. Pri tvaroch topánok však neexistujú žiadne obmedzenia.

Podkolienky sú v súčasnosti pánske doplnky pre moderného muža, ktoré nielen spĺňajú módne požiadavky, ale aj vysoký komfort nosenia. Hľadáte podkolienky pre mužov, ktoré poskytujú komfort pri rôznych príležitostiach? Potom ste pravdepodobne dosť štýlový, pretože muži sú veľmi vyberaví. Objaviť vysoký pocit pohodlia čistej vlny, odolnosť syntetických vlákien vám pomôže široká ponuka známych výrobcov. Určite len nehľadáte čisto funkčné riešenie, ale aj pohodlie, ktoré vás sprevádza počas vášho voľného času a dokonca aj v kancelárii.

 

Naše požiadavky sa zvýšili, pretože chceme, aby naše nohy dýchali ale hlavne sa chceme vyhnúť nepríjemným pocitom.  Podkolienky pre mužov, ktoré nás sprevádzajú na športových aktivitách, musia sedieť tak dokonale, a to aj na dlhé bežecké trate s anatomicky tvarovanou stielkou, ako by sme boli pri odpočinku na pohovke.

Pánske podkolienky nájdete vo veľkom výbere práve u nás v Stilago. Tiež sa spoliehate na autentický štýl doplnov? Potom kliknite na Stilago online shop pre veľký výber podkolienok pre mužov, ktoré vám spríjemnia deň tak, ako nič kedykoľvek predtým.